Tagnévsor


Jelmagyarázat R : rendes tag; AT : alapító tag : pártoló tag; Ti : tiszteletbeli tag; Te : tenyésztő; Fk: fedezőkan tulajdonos

A tagok honlapja - amennyiben van-, a tenyészet nevére kattintva elérhetőek 

Ssz. Név Státusz Elérhetőségek
Tenyészet neve Telefon e-mail
1. Juhász István R/AT   
  
  
2. Juhász Istvánné R/AT/Te/Fk Zalaparti-Berni +36 209448074 zalaparti@gmail.com
3. Kissné Sztankó Katalin R/AT/Te Venyim Gyöngye +36 305525343 sztkati57@gmail.com
4. Klimáné Kerekes Ildikó AT   
  
  
5. Kozma Erzsébet R/AT   
+36 703733167
erzsebet.kozma@gmail.com
6. Pillár Miklósné R/AT   
+36 309273180 shkme.iroda@gmail.com
7. Pillár Zsófia R/AT/Te/Fk Öreghegyi- Mackó +36 309762804 pillarzsofi@gmail.com
8. Szekeres Lajos János R/AT   
  
 
9. Szekeres Lajos Jánosné R/AT/Te/Fk Kappahegyi +36 309694016 kappahegyi@gmail.com
10. Szekeres Nikolett R/AT/Te/Fk Kappahegyi  
nikolettszekeres4@gmail.com
11. Tacsi István R/AT/Te/Fk Sciurus Vallis +36 703863688 istvantacsi58@gmail.com
12. Tacsiné Mészáros Alice R/AT/Te/Fk Mókusvölgyi +36 305587145 tacsinealice@gmail.com
13. Semsey Beatrix R/Te/Fk Grünschnabel-berner +36 205839676 grunschnabel@citromail.hu
14. Antal Beatrix P


15.
Fehér Lászlóné Andrea
R/Te/Fk
Erdőszépe-Berni
+36 203914111
erdoszepe@gmail.com
16.
Ziegler Gábor
R



17.
Szatmári Gabriella
R

+36 302789802
szatmarigabriella@t-online.hu
18.
Lukács Ferenc
R/Fk

+36 305048174
flukacs74@gmail.com
 19.
Lukácsné C. Györgyi
P

 
20.
Pazonyi Zsanett Szilvia
R/Te/Fk
+36 304499916
pazonyi.zsanett@gmail.com
21.
Papp Ferenc
R/Te
Qeiko Roys Land
+36 203273737
qeikoroysland@gmail.com
 22.
Muróczky Andrea R/Te Qeiko Roys Land +36 203273737
qeikoroysland@gmail.com
 23.
Tóth Tiborné R
+36 706735035 szibolya66@t-online.hu
 24. 
Kaltenecker Attila
R/Te
Hidegsarki +36 205266778
kaltika560@gmail.com
 25.
Herczeg Attila R


 26.
Tóth Zsaklin R


27. Kruzslicz Angéla R/Fk
+36 205575979
kruzslicza@gmail.com
 28.
Fehérné Katus Anna R
+36 309827778
ancsa.katus@gmail.com
 29.
Ziegler Annamária R


 30.
Mlinkó Anna
R/Te
Piece of Smile +36 304101091 annamlinko@hotmail.com
 31.
Martin Anna R/Te/Fk Szárhegyaljai
martin.anna@freemail.hu
 32. Gyarmati Márta R/Te Wekerlei Nagymedve
wekerlei@gmail.com
 33. Cseh Bernadett R
+36 304999929 berni.cseh @yahoo.com
34.
Danavár Dávid
R
 35.
Martin Manák
R/Te
from Swiss Mountains

martin.manak@gmail.com
 36. Pesti Csaba R/Te/Fk Bagolyvári Berni +36 309650805 laborgore@gmail.com
 37. Vicián Lilla R
+36 205000402 vician.lilla@gmail.com
 38.
Jana Stefancová R/Te Balihara Ranch +421918850615
Liptajova.jana@mail.t-com.sk
 39. Madarász Norbert R/Te Fowlersland +381 638527361 fowlersland@gmail.com
 40. Belényiné Balla Marianne R/Te Ördöghegyi-berni
+36 702092041
41. Tuba Ferencné R/Te Angyalosi Berni +36 306451340 tubane68@freemail.hu
42. Jakab Tímea R
+36 303136565 jaki3@freemail.hu
43. Benkő-Bognár Réka
R



 44.
Szebeni Zsolt R


 45.
Babai Bianka R

+36 704175244
bius.babai.bb@gmail.com
 46.
Mátay-Horváth Éva
R/Te
Királylaki
evma@t-online.hu
47.
Dr. Vecsei Anna R



48.
Sásné Tóth Emese
R

+36 706740915
mesaaa@freemail.hu
49. Ivana Lipenska
R/Te
from Swiss Star 
+420608929595 ivana.lipenska@gmail.com
50.
Békési Lajos
R